Nu, nu dusca. :))
Ci carte. Da, am terminat alta carte fantastica. Am observat ca in ultimul timp am inceput sa citesc la greu. "Jurnalele Vampirilor", "Eragon", "Atlasul de Smarald", "Nu plange sub clar de luna", "Fortele Raului Absolut", "Secretele nemuritorului Nicholas Flamel" si multe alte carti au fost stocate in capul meu ala mare si incapator. Urmatoarele carti pe lista? "Bloody Valentine", "The Sorceress", "Vampire Diares vol.4", "Divergent", "Lorelei", "Elevul Dima dintr-a saptea" si cam tot ce o sa-si cumpere draguta de Malina. :))
Oare sa imi postez aici fan-ficu'? :>
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu